« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfere Emre Çolak engeli

Galatasaray'ın genç yıldızı Emre Çolak, İstanbul Belediye maçında sergilediği futbolla, sol kanada yapılması düşünülen transferi durdurma noktasına getirdi.

Kadir ÇETİNÇALI / İstanbul (DHA)
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, devre arası transfer döneminde beklenen hamleleri gerçekleştiremese de, kendi öz kaynağından çıkan gençlerin performansıyla mutluluk yaşıyor.

Sarı-kırmızılılar, iki milli stoperi yedek bırakan Semih Kaya'nın ardından Emre Çolak'ın sol kanada getirdiği etkinlik ile ayrı bir heyecan duymaya başladı.

Fenerbahçe maçında ilk patlama işaretlerini veren Emre Çolak, İstanbul Belediye maçının kazanılmasında en büyük pay sahibi oldu. Bunun üzerine bazı yöneticiler, sol kanada yapılacak transferin Emre Çolak'a haksızlık olacağı görüşünde birleşti.

Sezonun ilk yarısının son 6 haftasını seri galibiyetlerle kapatan ve galibiyet serisini Belediye maçı ile sürdüren sarı-kırmızılı takımda, yönetimin bir çok üyesi "işleyen çarkın bozulmaması düşüncesiyle" özellikle sol kanada transferin gereksiz olduğu fikrinde.

Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunluğu Emre Çolak'ın bu formu ve çalışkanlığı ile formayı kimseye kaptırmayacağını ve bu dönemde yapılacak bir transferin Emre'nin gelişmesini engeleyeceği görüşüyle, "Transfer yapılacaksa da başka mevkilere yapılsın. Emre artık sol kanadı tapusunu kimseye vermez" diye konuşuyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz