Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfere başlayın

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galli hoca, Avrupa'da büyük başarılara imza atmak için daha önce belirlediği oyuncuların bir an önce transfer edilmesini isterken, İnönü Stadı'nın zemininden de dert yanarak, lig bitimine kadar maçlarının başka bir statta oynanması teklifinde bulundu...

İNÖNÜ'YE MAKYAJ

Beşiktaş Teknik Direktörü Toshack, Başkan Seba ve Basın Sözcüsü Cenk Koray ile yaptığı toplantıda uyarıda bulunarak, ‘‘Yeni sezon için transfer çalışmalarına bir an önce başlayın. Ayrıca İnönü Stadı'nın zemininin bir an önce düzeltilmesi gerekir. Lig bitimine kadar maçlarımızı Fenerbahçe veya Ali Sami Yen Stadı'nda oynayalım’’ dedi.

TURUMUZU ATACAĞIZ

Teknik Direktör Benjamin Toshack, Seba ve Koray ile yaptığı toplantıdan sonra, ‘‘Ali Sami Yen Stadı'nda iki bin kişinin tattığı zevki biz 40 bin kişiye tattırmak istiyoruz. Vanspor maçında kupayla birlikte turumuzu atacağız. Benim için çok önemli bir şey de kupayı Ali Sami Yen'den G.Saray'dan almak’’ diye konuştu.

TOSHACK'IN LİSTESİ

Galli hoca, Beşiktaş'ın Avrupa'da büyük başarılara imza atması için yurt içi ve dışından daha önceden listesine aldığı Galatasaraylı Tugay, Hakan Şükür, Bursasporlu Baliç, Gaziantepsporlu Ayhan, Samsunsporlu Celil, Serkan, Strasbourg'un santrforu Nouma ile İspanya'nın Compestale takımından Ohen'in alınmasını istedi.

ZARARINI ÇEKERİZ

Başkan Seba ise, Toshack'ın alınmasını istediği oyuncular ile görüşeceklerini ifade ederek, pazartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında transfer komitesinin oluşturulacağını belirtti. Bunun üzerine Toshack, ‘‘Tranfserde geç kalınmasın. Sonra zararını çekeriz’’ yanıtını verdi.

BÜTÇEMİZ SINIRLI

Yönetim kurulu ise Toshack'ın transfer listesindeki isimlerin astronomik fiyatta olduğunu ileri sürerken, ‘‘Birkaç yıldız oyuncu ile temasımız var. Belirli bütçemiz var. Elimizdeki kadro ile Şampiyonlar Ligi'nde süper oynadık. Bu oyuncuları da bırakmaya niyetimiz yok. Sadece birkaç oyuncuyu satabiliriz’’ yorumunu yaptılar.

ÇÖZÜM BULMALIYDIK

Yönetime Mrmiç'le ilgili rapor veren Toshack, ‘‘Mrmiç olayı maç günü meydana gelen bir olaydır. Buna hemen çözüm bulmalıydık. Bunun da tek çözümü Mrmiç'in kadro dışı bırakılmasıydı. Bunu da yaparak olayın kangrene dönüşmesini önledik. Mrmiç idmanlara çıkacak’’ ifadesini kullandı.Bunları da Beğenebilirsiniz