« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfere 8 trilyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Avrupa'da final oynayacak ve Türkiye'de şampiyonluklara ambargo koyabilecek bir takım oluşturmayı hedefleyen siyah beyazlı yönetim, Teknik Direktör Toshack'ın istediği tüm futbolcuları alacak.

ATAĞA KALKACAK

Beşiktaş Kulübü Başkanı Süleyman Seba, hafta sonu yapılacak kongrede tekrar seçildiği taktirde şimdiye dek görülmemiş bir transfer atağına kalkacak. Ligde umduğunu bulamayan ve sadece Türkiye Kupası'nda istediği yere ulaşan siyah beyazlı kulübün yönetimi, önümüzdeki sezon çok daha güçlü bir Beşiktaş oluşturmak için tüm imkanlarını seferber etti.

Futbol Şubesi Sorumlusu İlker Özbilek, önümüzdeki sezon için iç ve dış transfere 8 trilyon ayırdıklarını, bu parayla Teknik Direktör Toshack'ın istediği futbolcuları alabileceklerini söyledi. Özbilek, ‘‘Kadromuzun yeterince güçlü olmadığını artık herkes kabul ediyor. Hocamızın isteği doğrultusunda en az 8 futbolcuyu gönderip, yerlerine daha kaliteli isimleri transfer edeceğiz’’ dedi.

Beşiktaş'ın artık Türkiye'yi değil, Avrupa'nın dev kulüpleriyle yarışa girmesinin zamanının geldiğini söyleyen Özbilek sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Artık Avrupa'da adımızı duyurmak istiyoruz. Yönetim Kurulu olarak bu hedef doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız. Kuracağımız kadro hem Avrupa'da hedefine ulaşacak hem de Türkiye'de şampiyonluklara ambargo koyacak.’’


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler