« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfere 8 milyon dolar

Beşiktaş Kulübü Transfer Komitesi Başkanı Muzaffer Nasıroğlu, Kluivert, Hasselbaink, Tevez ve Muhammed Kallon gibi starların menajerleri ile temas halinde olduklarını belirtirken, ‘İki hafta içinde bir oyuncu ile sözleşme imzalayabiliriz’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Toplantı yaptı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, ikinci başkan Hüsnü Güreli ve transfer komitesi başkanı Muzaffer Nasıroğlu, genel sekreter Cem Bilge ve yönetim kurulu ile yaptığı özel toplantıda yeni sezon için kesenin ağzının açılmasını istedi. Bilgili ilk etapta dünya çapında bir golcü alınması için sponsorların da desteği ile 8 milyon dolarlık harcama yapabileceklerini söyledi.

Sponsor desteği

Futbol takımının başarısı için yönetim kurulunun tüm imkanlarını seferber ettiğini ileri süren Muzaffer Nasıroğlu,Belirli bir bütçe ayırdık. Fakat sponsorlarımızdan Beko, Puma ve Pepsi dünya çapında bir golcü alınması halinde özel bir sistem ile destek olacaklarını belirtti. Brezilya, İspanya, İngiltere, İtalya ve Almanya’da golcü arıyoruz. Bu konuda sık dokuyup ince eliyoruz’ diye konuştu.

Coşacaklar

Muzaffer Nasıroğlu,
İspanya’dan Kluivert, İngiltere’den Hasselbaink, Arjantin’den Tevez, İtalya’dan Muhammed Kallon gibi starların menajerleri ile temas halinde olduklarını ifade ederek şunları söyledi: ‘Beşiktaş taraftarı önümüzdeki yıl her maçta coşacak. Getireceğimiz santrfor Avrupa’nın ayakta alkışladığı bir oyuncu. Temaslarımız sürüyor. İki hafta içinde bir oyuncu ile sözleşme imzalayabiliriz.’ İsmail ER

Penaltı yarışması

BEŞİKTAŞ, Konyaspor ile yapacağı lig maçının hazırlıklarını sürdürdü. Rumen çalıştırıcı, antrenman bitiminde futbolcularına penaltı yarışması yaptırdı. Bu yarışmada, Serdar ve Sinan, penaltı kaçırmayarak ilk sırayı aldılar. Bu arada Lucescu, çift kale maçta, sakatlığı geçen Ronaldo’yu as takımda oynatırken, Zago’ya yedekler arasında yer verdi.

Sergen, Konya’da yok

BEŞİKTAŞ’ın Konyaspor ile deplasmanda yapacağı maçta Sergen’in sakatlığı nedeniyle oynamayacağı açıklandı. Bu arada sarı kart cezası nedeniyle lig maçında forma giyemeyecek olan Yasin Sülün’ün yerine orta alanda Ümit’in görev alacağı belirtildi. Lucescu dünkü idmanda Tayfur’un yokluğunda Kaan Dobra’yı sağ kanatta oynattı.

Beşiktaş yıldız avında

SİYAH beyazlı takımın alt yapı sorumlusu Hüseyin Mican yönetiminde oluşan komite önümüzdeki sezon için Türkiye ve Avrupa’da oyuncu arayacak. Alt yapı komitesinden Tunç Zilelioğlu futbolun genç yıldızlarına sahip çıkacaklarını vurgulayarak geniş çapta bir organizasyon yapacaklarını açıkladı, Türkiye’nin genç starlarını Beşiktaş bünyesinde toplayacaklarını söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler