« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfer zirvesi

Adnan Polat, eski başkan Mehmet Cansun’un önerilerini dikkate aldı, dün kurmaylarıyla Florya’da toplantı yaptı. Stoper ve forvet için karara varıldı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

BAYRAM ziyaretinde Mehmet Cansun’un “Bütün sorunları bırak, Bu işe el koy başkan” diyerek dertleştiği Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, hemen harekete geçti. Düşüşe engel olmak için dün Florya’ya çıkarma yaptı. Futbol komitesi yöneticileri ve Adnan Sezgin ile bir araya gelen başkan daha sonra kurmayları ile birlikte basketbol derbisine gitti.
Daha iyi olmalı
Adnan Polat’ın idarecilerle yaptığı toplantıda devre arasında takıma takviye konusuda tartışılırken yönetimin ilk olarak iyi top kullanabilen stoper ve forvet transferi yapma kararı aldığı bildirildi. Polat’ın, “Bursa’da isteksiz, agresif olmayan, mücadele etmeyen bir takım vardı. G.Saray’ın daha iyi futbol oynaması için gereken herşeyi yapmalıyız” dediği bildirildi.
Arda’ya uyarı
Ayrıca G.Saray yönetiminin kaptan Arda’dan attığı her adıma dikkat etmesini isteyecekleri, geldiği günden bu yana hayal kırıklığı yaratan Elano ile de görüşeceği, bugün ülkesinden dönecek olan teknik direktör Rijkaard ile de başkan Polat’ın bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacağı dile getirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz