« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfer yapılacak

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, ligin devre arasında gerekli transferlerin yapılacağını söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Denizlispor, Trabzonspor maçının hazırlıklarını, Şemikler Haluk Ulusoy  Tesisleri'nde sürdürdü.

Teknik Direktör Kutlu, antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı  açıklamada, devre arasında yapılacak transeferlerle ilgili olarak, yönetime rapor  sunduğunu, Genel Menajer Özhan Çetin ve yönetimin görüşmelere başladığını ifade  etti.

Kutlu, Ankaragücü'nden Ceyhun ve Semavi ile görüşmelerin devam ettiğini,  Denizlispor'un ligde kalacağına gönülden inandığını ifade ederek, şöyle dedi:
“İkinci yarıda, daha kuvvetli, oynadığı futbolun daha da üzerine çıkan  bir Denizlispor olacak. Kimse merak etmesin, ben bu takımın, bu camianın  düşeceğine inanmıyorum. Çünkü, bu kulüp daha önce de, bu sıkıntıları yaşamış  tecrübeli bir camia, böyle sıkıntıları atlatma konusunda da tecrübeli. Onun için,  bu sıkıntıyı, hem bu şehrin hem de, bu takımın atlatacak potansiyeli var. Ben  ümitsiz değilim.”

Takımın Ankaragücü ve Gençlerbirliği maçlarında güzel bir futbol ortaya  koyduğunu belirten Hakan Kutlu, hafta sonunda Denizli'de yapacakları Trabzonspor  maçında aynı futbolu sergilemeleri halinde karşılaşmadan galip ayrılacaklarına  inandığını vurguladı.

Kutlu, şunları kaydetti: “Trabzonspor'un başına Şenol Güneş hoca geldi. Kendisi, çok başarılı ve  Trabzonspor'u bilen bir hoca. Ama bizim için kim gelmiş, kim gitmiş önemli değil.  Bizim artık kendimizi düşünmekten başka bir çaremiz yok. Kim olursa olsun, biz  kazanmaya çalışacağız ve kazanacağımızı da düşünüyorum. Son 3 haftadır güzel  futbol oynuyoruz. Aynı güzel futbolu, bu maçta da sürdürdüğümüz takdirde, bize  çıkış sağlayacak bir sonuç alacağımıza inanıyorum.”
Kutlu, sakat ve cezalı futbolcularının olmadığını bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler