"Bayram Aydın" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Bayram Aydın" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Bayram Aydın

Transfer lazım

TRABZONSPOR, nihayet 10 gün süren Almanya kampını tamamladı.

Daha çok organizasyon bozukluklarının damga vurduğu kamp, dün akşam oynanan QPR maçıyla sona erdi. Ancak tabii ki yine aksilikler değişmedi. Başta Almanya olmak üzere özellikle Türk takımlarının kamp yaptığı ülkelerde Türk takımlarına her şey yasak. Adı üstünde hazırlık kampı ama hazırlık maçı yapman yasak ve izin verilirse, oynayacak olan stat bulman da zor. Dün kampın son günü ve son hazırlık maçıydı. Ama ne oynayacağın stat belli, ne de saati... Son dakika izin veriliyor ve seyircisiz oynamak şartıyla. Onda bile problem çıkıyor. Maçın hakemleri saha dışında bir iki taraftar gördükleri için maç 25 dakika geç başladı. O da kaptan Tolga ve genel sekreter Hasan Yener’in araya girmesiyle.

Eski tas, eski hamam

Trabzonspor’un hazır olmadığını her haliyle görüyoruz. Yalnızca iki kaleci Tolga ve Onur tamamen hazır. Defansın her iki yanı da yetersiz ve takviye bekliyor. Orta sahada ise Colman’ın yanına mutlaka bir futbolcu transfer edilmeli. Forvet ise eski tas eski hamam. Bir kanatta Volkan diğer kanatta Olcan. Santrfor Henrique ise, kelimelerle anlatılmaz. Bir forvet oyuncusu düşünün ve sezon başından bu yana oynanan hazırlık maçlarında bile bir tek golü yok. Yani çok zamana ve transfere  ihtiyaç var.

X