« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfer için Durmuş'un raporu bekleniyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Kartalspor, Bolu'da gerçekleştirdiği ilk etap kamp çalışmalarını 27 Temmuz Cuma günü tamamlayarak İstanbul'a dönecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bordo-beyazlı ekibin yarın gerçekleştireceği çalışmayla Bolu kampının ilk bölümünü tamamlayacağı ve Cuma günü de İstanbul'a döneceği, ardından da transfer çalışmalarına hız verileceği kaydedildi.

Kartalspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Yusuf Murat Söylemez, Bolu'da yapılan kamp çalışmalarına alt yapıdan da 13 futbolcu götüren teknik direktör Besim Durmuş'un, İstanbul dönüşü yönetim kurulu ile bir araya geleceğini belirterek, “Besim Durmuş, takımla ilgili yönetime bir rapor sunacak. Bu raporun ardından da gerekli yerlere transfer yapacağız” dedi.

Söylemez, geçen sezon altyapıdan 1-2 oyuncunun (A) takımı zorladığını, bu yıl da altyapıdan birkaç oyuncuyu (A) takıma monte etmek istediklerini aktarırken,genç oyuncularına güvendiklerini dile getirdi.

Bolu dönüşü iki gün izin yapacak olan Kartalspor takımı, ardından çalışmalarına 3 Ağustos Cuma gününe kadar İstanbul'da devam edecek ve 6 Ağustos Pazartesi günü 11 günlük ikinci etap çalışmaları için tekrar Bolu'ya gidecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler