« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Transfer fırtınası

Şampiyon F.Bahçe, Sırpların 2.06’lık yıldızı Miljkoviç’in peşine düşerken İstanbul BŞB, transferde atağa kalktı ve peş peşe bombaları patlatmaya başladı. G.Saray ve Arkasspor da boş durmuyor.

Celal DEMİRBİLEK
SON GÜNCELLEME
VOLEYBOLDA kadınların ardından erkek takımlarımız da transferde atağa kalktı. Kadrosunu koruyan şampiyon F.Bahçe, Sırpların dünya yıldızı 2.06’lık pasör çaprazı İvan Miljkoviç’i renklerine bağlamak için harekete geçerken, İstanbul BŞB, G.Saray ve Arkasspor da boş durmuyor. Umduğunu bulamayan İstanbul BŞB, 4 yabancısı ile Volkan, Hakan Akışık ve Umut’la yollarını ayırırken, Polonya’nın Asseco Resovia Rzeszow takımında forma giyen 24 yaşında ve 1.99 metre boyundaki Finli pasör çaprazı Mikko Ovianen ile anlaştı.

Belediyespor’dan dev atak

2007 Avrupa Şampiyonası’nda best skorer seçilen Ovianen’in yanı sıra Bulgar smaçör Todor Aleksiev ile hücum gücünü artıran Belediyespor, en son Polonya’nın Wegiel takımında oynayan Rus manşetçi baş smaçör Pavel Abramov ile ön anlaşma yaptı. Belediyespor, Rusya liginde oynayan ABD’li baş smaçörlerden Runey Shan’ın da peşine düştü. G.Saray, kadrosunu korurken, Paris Volley’in Avrupa starı 27 yaşında 1.90 boyundaki Yannick Bazin’i kadrosuna kattı. Arkasspor ise, Brezilya’nın teknik kapasitesi çok yüksek dünya starı 4 numara oyuncusu Paulo Bravo ile anlaştı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler