KIRKLARELİ HABERLERİ

Trakyaka Ve Teb Arasında ’Yeni İşim Girişim Projesi’ Protokolü İmzalanacak

IHA
21.08.2015 - 13:05Son Güncelleme :

TRAKYAKA İLE TEB ARASINDA 'YENİ İŞİM GİRİŞİM PROJESİ' PROTOKOLÜ İMZALANACAK

IHA

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından oluşturulan Yeni İşim Girişim programının protokolü 25 Ağustos Salı günü Kırklareli’nde imzalanacak.
Royal Bilgiç Otel’de saat 14.00’de başlayacak imza törenine Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri ve protokole taraf olan TEB, Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Teknopark Yönetici A.Ş, Namık Kemal Üniversitesi Teknopark A.Ş. katılacak.
Trakya Kalkınma Ajansından yapılan açıklamada, "Yeni İşim Girişim Programı, Trakya Kalkınma Ajansı’nın yaptığı girişimcilik organizasyonlarını tek bir çatı ve slogan altında toplamak amacı ile oluşturulmuş bir girişimcilik programıdır. 2015 yılı itibari ile ajansın yaptığı girişimcilik faaliyetlerinin tamamı ’Yeni İşim Girişim’ konsepti içerisinde gerçekleştirilecek; böylece organizasyonların birbirini tamamlar etkinlikler halinde gerçekleşmesi sağlanacaktır. Program çerçevesinde Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile imzalanacak protokol ile Bölgede Let’s Up Girişimcilik Modülü ve Trakya Melek Yatırımcılar Ağı kurulması için çalışmalara başlanması ve bu kapsamda bölgede rol model olacak girişimciler yetiştirilmesi öngörülüyor. Program kapsamında bölgede kurulması planlanan ’Girişim Evi’ ile girişimcilere ofis imkanı ve projelerinde ihtiyaç duyacakları mentor (yakın danışmanlık) desteğinin verilmesi sağlanacak. Bütün bunların yanında E-Ticaret ve Dijital Pazarlama, Yaratıcı Girişimcilik, İnovasyon ve AR_GE Yönetimi, Akademik Çıktıların Ticarileştirilmesi, İhracat Kredileri gibi konularda yıl boyu konferans, eğitim, seminer ve paneller gerçekleştirilecek; bölgede girişimciliğin geliştirilmesi için paydaşlarla çalıştaylar düzenlenecek" ifadeleri kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Trakyaka Ve Teb Arasında ’Yeni İşim Girişim Projesi’ Protokolü İmzalanacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trakyaka Ve Teb Arasında ’Yeni İşim Girişim Projesi’ Protokolü İmzalanacak haberi güncellenecektir.

KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:32
 • Guneş
  08:23
 • Öğle
  13:17
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı