TEKİRDAĞ HABERLERİ

Trakya Savunma Havacılık ve Uzay Sistemleri Zirvesi

AA / Emrah Gökmen
25.02.2016 - 13:18Son Güncelleme :

- Zirve, 17-18 Mart'ta Tekirdağ'da düzenlenecek

Trakya Savunma Havacılık ve Uzay Sistemleri Zirvesi
AA / Emrah Gökmen

TEKİRDAĞ (AA) - Tekirdağ'da 17-18 Mart'ta "Trakya Savunma Havacılık ve Uzay Sistemleri Alt Sanayi Yerleştirme Zirvesi ve Sergisi" gerçekleştirilecek.

Tekirdağ Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, etkinlikle Trakya'daki firmaların savunma, havacılık ve uzay gibi Ar-Ge ve teknoloji gerektiren üretim alanlarında daha fazla yer alması, bölgenin katma değeri yüksek teknolojik üretimle kalkınmasına destek sağlanması amaçlanıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve İl Müdürlüğü, Tekirdağ Valiliği, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ), Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği, NKÜ Teknopark, TRAKYAKA, Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy ticaret ve sanayi odaları, SAHA İstanbul, KOSGEB'in iş birliğinde düzenlenecek etkinlik, 17-18 Mart'ta gerçekleştirilecek.

Trakya Savunma Havacılık ve Uzay Sistemleri Alt Sanayi Yerleştirme Zirvesi ve Sergisi'ne, İstanbul, Edirne ve Kırklareli'den sanayici ve öğrenciler ile firmaların katılımı bekleniyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Trakya Savunma Havacılık ve Uzay Sistemleri Zirvesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trakya Savunma Havacılık ve Uzay Sistemleri Zirvesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı