TEKİRDAĞ HABERLERİ

Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı 1.dönem Sonuçlarını Açıkladı

IHA
17.09.2015 - 12:55Son Güncelleme :

TRAKYA KALKINMA AJANSI 2015 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI 1. DÖNEM SONUÇLARINI AÇIKLADI

IHA

Trakya Kalkınma Ajansı, 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Temmuz-Ağustos döneminde gelen başvurular arasından destek almaya hak kazananları belirledi.
Ajans uzmanlarından oluşan komisyonun yaptığı değerlendirme sonucunda 32 başvurunun 25’i başarılı bulunarak destek almaya hak kazandı. Söz konusu 25 teknik destek talebinin büyük bölümünü kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, ticaret ve sanayi odası gibi kurumlardan gelen mesleki gelişim eğitimleri ve kurumsal kapasite geliştirme çalışmaları oluşturdu. Başarılı bulunan projelerden 10’unun Edirne’den, 8’inin Kırklareli’nden, 7’sinin ise Tekirdağ’dan geldiği belirtildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, teknik destek programı kapsamında başarılı bulunan projelerin kurumların kurumsal kapasitesinin artmasına ve çalışanların alanlarında uzmanlaşmalarına katkı sunacağını belirtti. İlk dönem başvurularının daha şanslı olduğunu belirten Şahin, başarılı bulunan tüm projelerinin yedeğe düşmeden mevcut bütçeden faydalanacağını söyledi.
Kamu kurum ve kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin kalkınmaya katkıda bulunmaya yönelik eğitim verme, hizmet kalitesinin geliştirilmesi, yenilik ve iyi örnek uygulamalarının transferine yönelik eğitim ve danışmanlık faaliyetleri gibi etkinlikleri için destek sağlamayı amaçlayan 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında ikinci dönem başvuruları Ekim ayının son günü saat 18:00’a dek kabul edilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı 1.dönem Sonuçlarını Açıkladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 12 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı 1.dönem Sonuçlarını Açıkladı haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:29
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı