BALIKESİR HABERLERİ

Trafikte ‘Yeşil Dalga’

IHA
28.10.2015 - 14:38Son Güncelleme :

İHA Edremit Bürosunu ziyaret eden Aydınlıoğlu, yeşil dalga müjdesi verdi.

IHA

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Edremit’te çevre yoluna kurulan sinyalizasyonda "yeşil dalga" sistemine geçileceğini söyledi.
İHA Edremit bürosunu AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile ziyaret eden Aydınlıoğlu, ilçedeki trafik sinyalizasyonlarında kavşaklar arasında kırmızı ışığa takılmadan 70 kilometre hızla seyahat etme imkânı veren bir çalışma yapılacağını bildirdi. Aydınlıoğlu, bunun Akçay, Güre ve Altınoluk beldeleri arasındaki bölgeye kadar genişletileceğini açıkladı. Aydınlıoğlu, “Bu konuyla alakalı Balıkesir ve Edremit’teki yetkililerle konuştum. Hız sınırı ilçe trafik komisyonunda 50 kilometreden 70 kilometreye çıkarılacak. Trafik yoğunluğu da azalmış olacak. Bu arada Edremit Devlet Hastanesi önü dahil diğer gerekli yerlerde durak eksikliği bulunan yerlere cepler açılarak durak konulması sağlanacak. Müjdeyi buradan vermek istiyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Trafikte ‘Yeşil Dalga’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trafikte ‘Yeşil Dalga’ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı