Gündem Haberleri

  Trafik kazası sonrasında kavga

  KONYA (A.A) - 28.07.2007
  28.07.2007 - 14:45 | Son Güncelleme:

  Konya'da Numune Hastanesi önünde meydana gelen trafik kazası sonrasında çıkan kavgayı yatıştırmakta güçlük çeken polis, havaya ateş açtı.


  Konya Numune Hastanesi önündeki Hastane Caddesi'nde, bir otomobilin önündeki araca çarpması sonucu maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi.

  Sıcak havanın da etkisiyle sinirlerine hakim olamayan otomobil sürücüleri ve içindekiler arasında başlayan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavganın büyümesi üzerine duruma müdahale eden polis, tarafları yatıştırmakta güçlük çekince, havaya ateş açtı.

  Çok sayıda ekibin olay yerine yönlendirildiği caddedeki kavga polisin müdahalesiyle yatıştırıldı, ancak bu kez hastane içinde devam etti.

  Hastanenin hemen girişindeki salonda kavga eden tarafları ayırmak için çaba harcayan polis, bu kez biber gazı kullanarak kavgayı sonlandırmak istedi. Biber gazından etkilenen kavga tarafları ile vatandaşlar, gaz kullanan polise tepki gösterirken, bazıları güvenlik güçlerine mukavemette bulundu.
  Gazdan etkilenen birkaç polisin de aralarında bulunduğu birçok kişi kendisini dışarı atarken, sağlık görevlileri, gazdan etkilenmemek için ağız maskesi kullandı.

  Hastane önünde görüntü almaya çalışan basın mensuplarının üzerine yürüyen bazı kişileri de polis önledi.
  Olayla ilgili gözaltına alınanlar olduğu, soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı