« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonsporlu Yusuf'un olay görüntüleri

Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan'ın Rabotnicki maçı öncesi çekilen bir videosu olay yarattı. Genç futbolcu, tepkiler üzerine bir açıklama yapıp özür diledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Toplam 103.5 milyon Euro'ya ulaşan kadro değeriyle Avrupa'nın en pahalı takımları arasında yer alan Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 3. ön elemesinde, toplam değeri 5 milyon Euro'yu bile bulmayan Makedonya temsilcisi Rabotnicki'ye elenerek büyük hayal kırıklığı yarattı.

Artçı sarsıntıları hala süren bu depremin ardından Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan'ın sosyal medyaya düşen bir görüntüsü büyük olay yarattı. Rabotnicki maçından önce çekildiği anlaşılan görüntüde Yusuf Erdoğan, kendinden emin bir şekilde maçı 5-0 kazanacaklarını iddia ederken, karşılaşacakları takımın adını bilmediğini, "Hangi takımla oynuyoz la biz?" ifadesiyle gülerek dile getiriyor.

Özer Hurmacı'nın da yer aldığı belirtilen görüntü Trabzonspor taraftarlarını çileden çıkardı. Genç futbolcu, sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutuldu.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI: ÖZÜR DİLERİM
Yusuf Erdoğan, tepkiler üzerine sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Taraftarlardan özür dileyen ve yanlış anlaşıldığını ifade eden Yusuf'un açıklaması şöyle:

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz