« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonsporlu Marcelinho: Gollere başlayacağım

Trabzonspor'un Brezilyalı oyuncusu Marcelinho, bir an önce gollerine başlayacağını düşündüğünü söyledi.

TRABZON (A.A)
SON GÜNCELLEME

Marcelinho, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, kendisinin uzun süredir resmi maç yapmadığından dolayı tam olarak ritminde olmadığını belirterek, “Ama her gün daha iyi olduğumu hissediyorum. Bir an önce gollerime başlayacağımı düşünüyorum” dedi.

Hem şehir, hem taraftar hem de kulüple ilgili bir sorun yaşamadığını dile getiren Marcelinho, “Burada olmaktan çok mutluyum. Tek eksik galibiyetlerin gelmemesi. Umuyorum ki en kısa sürede galip geliriz ve böyle devam eder” diye konuştu.

Marcelinho, Mehmet adını alarak Türk vatandaşlığına geçen ve (A) Milli takıma seçilen Aurelio konusunda ise şunları söyledi:

“Aurelio'nun milli takıma seçilmesi normal bir durum. Uzun süredir burada oynuyor. Türk milli takımında oynamaktan mutlu olduğunu düşünüyorum. Ben de kendimi onun yerine koysam, uzun süre burada oynasam neden olmasın? Dünyada bunun çok örnekleri var ve bence bu çok normal. Önemli olan diğer Türk oyuncuların onu nasıl kabul ettiği. Çok iyi bir oyuncu, faydalı olacağını düşünüyorum.”

“FATİH TEKKE'NİN GİDİŞİ ÜZÜCÜ”

Taraftarların alınan sonuçlar sonrasında protestolarında haklılıklarının bulunduğunu kaydeden Marcelinho, “Fatih Tekke, önemli bir golcüydü. Takımdan gitmesi üzücüydü. Ama biz de iyi oynuyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Takım olarak desteğe ihtiyacımız var” dedi.

Ligde şampiyonluk için mücadele eden diğer takımlarla eşit şansta olduklarını savunan Marcelihno, “Onlar bizden daha fazla yatırım yapıyorlar. Ama maç sahada kazanılıyor. Çıkıp sahada mücadele etmeden maç kazanılmıyor. Bizde de değerli oyuncular var” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz