« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'dan Beşiktaş'a tarihi çalım

Fenerbahçe ile söz kesen Erkan Zengin'i son dakika operasyonu ile kadrosuna katan Trabzonspor, bu sefer de Beşiktaş'a transferi sadece imzaya kalan Tolgay Arslan'ın işini bitirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin elinden Erkan Zengin'i alan Trabzonspor, bir çalım da Beşiktaş'a attı. Bordo mavili yönetim, siyah beyazlı kulübe transferi sadece imzaya kalan Tolgay Arslan'ın da işini bitirdi.

Bu transferi bitiren isim, tıpkı Erkan Zengin transferinde olduğu gibi, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile kulüp CEO'su Burak Gürdal ve teknik direktör Ersun Yanal oldu.

Trabzonspordan Beşiktaşa tarihi çalım ZAFERİN FOTOĞRAFI

Dün akşam özel uçakla Almanya'ya giden Hacıosmanoğlu-Gürdal-Yanal üçlüsü, Tolgay ve Hamburg yetkilileriyle bir araya geldi. Yapılan görüşmelerin ardından hem gurbetçi hem de Hamburg Kulübü ile kesin anlaşma sağladı.

Trabzonspordan Beşiktaşa tarihi çalım

Menajer Metin Korkmaz ve Tolgay Arslan'ın eşi Jana Arslan'ın da bulunduğu görüşmenin fotoğrafı sosyal medyada paylaşılırken, Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal, "Tolgay Arslan, Trabzonspor'a hayırlı olsun" mesajını gönderdi.

Beşiktaş, Tolgay Arslan'la yıllık 1.4 milyon Euro, kulübü Hamburg'la da 300 bin Euro karşılığında anlaşma sağlamıştı. Trabzonspor'un ise bonservise 500 bin Euro, futbolcuya ise yıllık 2 milyon Euro teklif ettiği ileri sürüldü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler