« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da Onur belirsizliği

Trabzonspor'da hem yönetim hem de kaleci Onur Recep Kıvrak'ın, sözleşme uzatma konusunda anlaştıklarını söylemesine rağmen beklenen imza bir türlü atılmadı.

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA)
SON GÜNCELLEME

Bir süre önce Onur ile yapılan uzun görüşmeler sonrasında her konuda anlaşmaya varıldığı ve sözleşmesinin 2015 yılına kadar uzatıldığı iddia edilmiş, futbolcu ve yönetim de bunu doğrulamıştı. Ancak beklenen imzanın bir türlü atılmaması sonrasında yönetimin, Onur ile maddi konularda anlaşmaya varmasına karşın takım içi dengeleri göz önünde bulundurarak, son bir düzenleme daha yapılmasının planladığı öğrenildi.

Onur'un, yönetime "Buradan bir gün ayrılacaksam da mutlaka kulübüme para kazandırmak istiyorum" dediği de belirtildi.

BROZEK'LER KULÜP ARIYOR

Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği isimler arasında yer alan Pawel ile Piotr Brozek kardeşler kulüp arıyor. Bordo – mavili takımda bir türlü beklenen çıkışı yakalayamayan iki futbolcunun da ülkeleri Polonya'da bazı takımlarla temasta bulundukları ve geri dönme ihtimallerinin yüksek olduğu öğrenildi. Bordo-mavili yönetimin ise Brozek kardeşleri bonservisleri ile bırakmayı düşünmediği, her iki oyuncuya gelebilecek kiralık alma tekliflerinin değerlendirilebileceği belirtildi.

ALANZINHO VE GLOWACKI İLE GÖRÜŞÜLECEK

Öte yandan Trabzonspor'da sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Alanzinho ve Glowacki ile bir görüşme yapılması planlanıyor. Özellikle Glowacki hakkında çıkan, 'Sezon sonunda ülkesine dönmek istiyor' iddialarından rahatsız olduğu ve yönetimle görüşerek böyle bir düşüncesinin olmadığını ve teklif gelmesi durumunda seve seve Trabzon'da kalabileceğini ilettiği öğrenildi. Alanzinho'ya da bazı takımlardan teklif olduğu ancak Brezilyalı oyuncunun ilk tercihinin Trabzonspor olduğu ifade edildi.

VITTEK GERİ DÖNÜYOR

Trabzonspor'un sezon başında Ankaragücü'nden kadrosuna kattığı ancak yaşadığı sakatlığın ardından fazla yararlanamadığı Robert Vittek'in 1 ay içerisinde Trabzon'a geleceği ve antrenmanlara başlayacağı öğrenildi. Vittek'in tamamen iyileşme sürecinin 45 günü bulabileceği ve ligin son birkaç haftasına yetişme ihtimalinin yüksek olduğu ifade edildi. Slovak futbolcunun sık sık vatandaşı Cech ile temasa geçerek takım hakkındaki son bilileri de aldığı ifade edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler