Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da N'Doye çıkmazı

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener'in önceki gün bizzat giderek bitirmeye çalıştığı N'Doye transferinde pürüz çıktı.

ÖMÜR AVCI / VAALS (DHA)
SON GÜNCELLEME

Burak Yılmaz'ın takımdan ayrılmasının ardından golcü transferi için düğmeye basan Trabzonspor, rotasını Danimarka şampiyonu FC Kopenhagen'in Senegalli forveti Dame N'Doye'ye çevirmişti. Önceki gün takımın kamp yaptığı Hollanda'nın Vaals kasabasından ayrılarak, Danimarka'ya giden Başkan Sadri Şener, yönetim kurulu üyesi Tuncay Bekiroğlu ile birlikte N'Doye ve menajeri ile masaya oturdu.

N'Doye'nin yıllık 2 milyon euroluk isteği karşısında en fazla 1 milyon 400 bin euro verebileceğini belirten Şener, Kopenhag kulübünün de 6 milyon euroluk bonservis isteği ile karşılaştı.

N'Doye için Burak Yılmaz'dan gelen paranın 3.5 milyon eurosunu ayıran Şener, futbolcu ve kulübünün bu istekleri karşısında yönetici Tuncay Bekiroğlu'nu görüşmeleri sürdürmesi için Kopenhag'da bırakarak, İspanya'ya geçti. Şener'in, burada Malaga Kulübü ile Hollandalı milli stoper Mathijsen'in transferi konusunda görüşeceği öğrenildi

Bu arada Danimarka'dan kalan yönetim kurulu üyesi Tuncay Bekiroğlu, dün gece Twitter'den, "Şu anda anlaşmadan uzağız" mesajını gönderdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz