« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da kombine için ilginç sloganlar

Trabzonspor'da 2012-2013 sezonu kombine bilet satışları başladı. Kombine kart kampanyasındaki ilginç sloganlar dikkati çekti.

Ömür AVCI (DHA)
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da 2012-2013 sezonu öncesi kombine kart satışları bugün başladı. Sadri Şener Sosyal Tesisleri'nden ve web üzerinden satışı yapılacak kombine kartlarda, 14 Temmuz'a kadar eski kart sahiplerine hak tanınacak, sonra genel satış başlayacak. Trabzonspor internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kombine kart satışlarında eski kart sahipleri 13 Temmuz'a kadar yerlerini tekrar satın alabilecekler. Genel satış dönemi ise 14 Temmuz'da başlayacak. Bunun yanında isteyen taraftarlarımız 4-13 Temmuz tarihleri arasında geçen yıl satılmamış yerlerin sahibi olabilecekler. Mevcut kombine kart sahiplerine yüzde 10, bayanlarla, 2000 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 25 oranında indirim uygulanacak" denildi.

Açıklamada ayrıca, "Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde kulübümüz tarafından 5 taksit imkanı sağlanacak. Ayrıca Vakıfbank, VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ve Denizbank Trabzonspor Bonus Taraftar Kredi Kartı ile yapılacak kombine kart alımlarında yüzde 10 indirim ile 12 taksit fırsatı tanınacak. VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ile alışveriş yapan taraftarlarımıza banka tarafından 6 aylık Trabzonspor Resmi Dergisi aboneliği hediye edilecek. Kombine kartlarımız satın alındığı anda teslim edilecek ve Avrupa Kupaları dahil tüm resmi müsabakalarda geçerli olacak. Kombine kart sahibi olmak isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Merkezi dışında internet sitemiz aracılığıyla da satın alımı gerçekleştirebilecekler. Web üzerinden gerçekleştirilecek satışlarda alınması düşünülen koltuklarda sahanın görüntüsünü izleme fırsatı bulunabilecek. Web sayfamızdan kombine kart satışları 14 Temmuz tarihinde başlayacak" ifadesi kullanıldı.

EN UCUZ 300, EN PAHALISI 3 BİN LİRA

Trabzonspor'un yeni sezondaki kombine kart fiyatları ise şöyle açıklandı: Kale arkası: 300, Maraton E-H: 350, Maraton A-D: 450, Maraton B-C-F-G: 600, Kapalı A-D-E-H: 1.250, Kapalı B-C-F-G: 1.500, VIP: 3.000 TL.

REKLAMDA FUTBOLCULAR KULLANILDI

Trabzonspor, taraftarlarını kombine kart almaya futbolcuların da kullanıldığı ilginç bir reklam kampanyasıyla davet ediyor.

Gazete ve internet sitelerinde yayınlanan reklamlarda, "Kombineni al Colman'ı yalnız bırakma", "Kombineni al Halil'i üzme", "Kombineni al Tolga'nın hırsına hırs kat", "Kombineni al Zokora'yı bekletme" sloganlarının altında, "En zor anında takımının yanında olmak, bütün 61. dakika coşkularını birlikte yaşamak, bordo-maviyle zaferden zafere koşmak için tribündeki yerini al, takımını yalnız bırakma" ifadesi yer aldı.

HEDEF 20 BİNİ GEÇMEK

Geçen yıl yaklaşık 17 bin kombine kart satışı gerçekleştiren bordo - mavili takımda bu sezon hedefin 20 bini geçmek olduğu vurgulandı. 24 bin kapasiteli Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda yeni yapılan tadilatla birlikte kapasitenin 25 bini aşacağı gözönüne alındığında, bordo - mavililerin bu kapasitenin en az yüzde 75'ini kombine kartlarla doldurmayı amaçladığı belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler