« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da Fatih Tekke Kayserispor maçına yetişecek

Trabzonspor'un takım kaptanı Fatih Tekke'nin Kayserispor maçında oynama ihtimalinin olduğu bildirildi. Kulüp doktoru Ahmet Çağlar, “Fatih'in Kayserispor maçında oynaması şu an için olumlu gözüküyor, ancak hafta içindeki idman temposuna vereceği cevap oynayıp oynamayacağını belirleyecek” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Çağlar, laktak testinde sağ ayak bileğinde ağrısı artan Lee Young'un Kayserispor maçında forma giyemeyeceğini belirtti.  Lee Young'un yanı sıra ülkesinin milli takım kampında bulunan Yattara ve cezası süren Gökdeniz bu karşılaşmada yer alamayacaklar. 

ÖMER RIZA'YA LAKTAK TESTİ

Trabzonspor'un yeni transferi Ömer Rıza, laktak testinden geçti.  Trabzonspor'un prensipte anlaşarak dün akşam Trabzon'a getirdiği Denizlispor'un forvet oyuncuyu Ömer Rıza, bu sabah laktak testinden geçti.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yeni transferler Ahmet Şahin, Milan Stepanov, Ali Güzeldal ve sakatlığı nedeniyle daha önce laktak testine katılmayan Lee Young ile birlikte testten geçen Ömer Rıza daha sonra kondisyona yönelik çalışmalar yaptı.

Ömer Rıza'nın menajerinin bu akşam Trabzon'a geleceği ve büyük olasılıkla yarın bu futbolcunun diğer transferlerle birlikte sözleşme imzalayacağı bildirildi.

FERHAT GELİYOR

Trabzonspor'un prensipte anlaştığı İsviçre'nin Young Boys takımı oyuncusu Ferhat Çökmüş'ün bu akşam Trabzon'a geleceği öğrenildi. Bordo-mavili takımın yarın yeni transferler Ahmet Şahin, Milan Stepanov, Ömer Rıza ve Ferhat Çökmüş ile sözleşme imzalaması bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz