« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da devre arasında değişim gündemde

Trabzonspor’un kadrosunda devre arasında revizyonun gidileceği, öncelikli olarak yabancı futbolculardan bazılarının gönderilerek yerlerine çok daha kalitelilerinin alınmasının gündeme gelebileceği bildirildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bordo mavi takımla yolların ayrılabileceği oyunculardan birinin Çek santrfor Tomas Jun olabileceği belirtildi. Jun’un dışında bordo mavili takımın Brezilyalı oyuncularından Eller veya Jefferson’dan birinin de ayrılabileceği kaydedildi.

LEE YONG TUTUNDU

Daha önce gönderilmesi düşünülen Le Yong’un ise üstün performansı nedeniyle teknik direktör Vahid Halilhodziç tarafından bırakılmasına sıcak bakılmadığı öne sürüldü. Halilhodziç’in ilk devrenin kalan maçlarında tüm yabancı oyuncuların performanslarını değerlendirdikten sonra haklarında net bir kararını vereceği ifade edildi. Yönetimin de Halilhodziç’in raporu doğrultusunda takıma kaleci, stoper ve forvet takviye edilmesi için harekete geçebileceği bildirildi. Bu arada Halilhodziç'in daha önce izlenip alınamayan oyuncuların listesini aldığı belirtildi.

GÖKDENİZ-FATİH’İN DURUMU

Yasa dışı bahis oynadığı için 10 ay ceza alan Gökdeniz’in durumunun bu arada netleşeceği, Tahkim Kurulu'nun cezada indirdirime gittiği takdirde devre arasında Avrupa’da bir takıma kiralanması için harekete geçileceği öğrenildi. Fatih Tekke'nin de ayrılmak istemesi halinde takım kaptanının Avrupa’ya transferine izin verileceği belirtildi. İbrahim Ege, Hasan Üçüncü, Volkan ve Özgür'le de yolların ayrılabileceği iddia edildi.

YEMEK YEDİLER

Trabzonspor yönetimi, dün akşam futbolcu, teknik kadro ve personelle kulüp binasında iftar yemeği yedi. İftar nedeniyle yönetimin dün gece gerçekleştireceği yönhetim kurulu toplantısı da gelecek haftaya ertelendi.

HÜSEYİN İTİRAF ETMİŞ

Samsunspor maçında gereksiz yere itiraz ettiği için kırmızı kart görüp 2 maç ceza alan Hüseyin, hakem İsmet Arzuman’a hakaret ettiğini kabul etti. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun savunma istediği Hüseyin’in, “İsmet Arzuman’a, (Sen adam mısın?) dedin mi?" diye sorduğu, bordo mavili futbolcunun da, “Evet böyle bir ifade kullandım. Hakemin maç boyunca bize karşı tutumu nedeniyle bir anda kendimi kaybettim“ dediği öğrenildi. Hüseyin’in itirafı nedeniyle de kurulun kendisine 2 maç ceza verdiği bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz