« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da Colman ve Giray şoku

Trabzonspor'un Videoton ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu ilk maçında sağ kolundan sakatlanan Giray Kaçar’ın sakatlığının tekrarladığı ve en az bir ay daha sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Videoton maçında meydana gelen çatlak nedeniyle sağ kolu alçıya alınan Giray Kaçar, sakatlığında iyileşme görülmesi üzerine alçıyı çıkararak geçen hafta takımla antrenman yapmıştı.

Ancak ağrıları yeniden başlayan Giray’ın kolu tekrar alçıya alındı. Yıldız futbolcu, sakatlığıyla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar ilginize teşekkürler. Sakatlığım tekrarladı. Kolum alçıda şu an. En az bir ay daha oynayamayacağım" ifadesini kullandı.

COLMAN DA 6 HAFTA YOK

Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman’ın da 6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

İzin alarak ülkesine giden Colman’ın sakatlığıyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

"Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, sağ iç yan bağlarında ikinci derece yırtık bulunan Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman’a bir hafta izin verdi. Bu izin üzerine ülkesine giden Colman, tedavisine orada devam edecek ve kendisine sunulan programı uygulayacak. Kulüp Doktorumuz Mesut Çelebi’nin verdiği bilgiye göre Arjantinli oyuncumuz 4-6 hafta arasında sahalara dönebilecek."


Bunları da Beğenebilirsiniz