« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da 5 imza

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da, 5 futbolcu ile sözleşme imzalandı. Denizlispor'dan Ömer Rıza ile 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıl, İsviçre'nin Young Boys takımından Ferhat Çökmüş ile 2 yılı opsiyonlu 4.5 yıl, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan kaleci Ahmet ile 3 yıl, Sırbistan Karadağ'ın Vojvodina takımından Milan Stepanov ve altyapıdan Aykut Akgün ile 4.5 yıllığına sözleşme imzalandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki imza töreninde kulüp başkan yardımcısı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu sözleşme imzaladıkları oyuncuların Trabzonspor'a hizmet edeceğine inandıklarını belirterek, “Gönülden, severek geldiler. İkinci yarı Trabzonspor'un başarısında katkıları olacağına inanıyoruz. Hocamızın dediği gibi (Yüreğini sahaya koyan, adam gibi oynayan) oyuncular aldık. Camiaya hayırlı olsun.” dedi.

Hacıosmanoğlu, gözden çıkardıkları Çek oyuncu Tomas Jun'un Almanya'nın Nünberg takımıyla anlaştığını ifade ederek, “Ancak kulüpler arasındaki ilişkiler biraz yavaş yürüyor. Jun'u kiralık veya bonservisiyle satacağız. Bunun kesinleşmesinden sonra bir yabancı oyuncu daha alacağız” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz