« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor'da 3 puan sevinci

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Denizlispor maçında öncelikli olarak 3 puan aldıklarına sevindiklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Albayrak, Denizlispor karşısında aldıkları 3 puanın önemli olduğunu belirterek, “Futbol bu, çok iyi oynadığımız maçlarda kaybettik. Denizlispor maçında ise çok iyi oynamamamıza rağmen 3 puan almayı başardık. Önemli olan 3 puanı almamızdı. Bu hafta ikinci maçımızı oynadık ve ikisinden de galibiyetle ayrıldık. Biz daha iyi olacağımıza inanıyoruz. Öncelikle 3 puan aldığımıza seviniyoruz” dedi.

UEFA Kupası 1. Turu'nda eşleştikleri Osasuna'nın güçlü bir rakip olduğunu dile getiren Albayrak, “Trabzonspor bugüne kadar güçlü takımlara karşı daha iyi oynamıştır. Biz önümüzdeki 15 günlük süreçte takımın daha iyi hazırlanacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Albayrak, transfer konusundaki çalışmalarının sürdüğünü ve sürenin son gününe kadar her şeyin olabileceğini de kaydetti.

Albayrak, futbolcuların çağrıldıkları halde maç bitiminde taraftarlarının yanlarına gitmemesiyle ilgili olarak ise “Futbolcular 4 günde 2 maç yaptılar ve yorgundular. Taraftar da her zaman haklıdır” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler