« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor yönetimi görevinin başında

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, teknik heyeti, yöneticisi ve futbolcu kadrosuyla kongreye kadar devam edeceklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İbrahim Baturoğlu, Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini belirterek, "Hocası, yöneticisi ve futbolcusuyla kongreye kadar devam edeceğiz" dedi.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın sezon başından bu yana sürekli eleştirildiğini dile getiren Baturoğlu, "Ligde çoğu takımda teknik heyet değişiklikleri yaşanıyor. Çok hızlı teknik heyet sirkülasyonları oluyor. Bu iyi bir durum değil. Geçen yıl Beşiktaş maçıyla bir çıkış yakalamıştık. Şimdi de önümüzde Beşiktaş maçı var. Beşiktaş maçıyla Ziya Doğan ve takımın bir çıkış yakalamasını arzu ediyoruz" diye konuştu.

"DAHA İLERİSİNE GÖTÜRECEĞİZ"

Baturoğlu, yönetim kurulu toplantısında projeleri değerlendirdiklerini belirterek, şöyle konuştu:
"Stat ve benzin istasyonları projelerini ele aldık. Kalıcı şeyler yapacağız. Bunun ilk adımını bizler atacağız. Trabzonspor'da yönetici olduk başımız göğe ermedi. Zaman zaman işimizden gücümüzden fedakarlık ettik. Bugüne kadar her ne kadar saha sonuçlarda olmasa diğer noktalarda başarılıyız. Aldığımızdan çok fazla ilerisine kulübü götürüp teslim edeceğiz."

Kongrede devam edip etmeyecekleri konusunun netleşmediğini ifade eden Baturoğlu, "Demokratik bir yönetimimiz var. Başkanımız Albayrak da Trabzonspor için bütün artılara sahip" diye konuştu.

Kendilerine yapılan eleştirilere saygı duyduklarını kaydeden Baturoğlu, şöyle konuştu.
"Trabzonspor'un menfaatini düşünenler yönetime sahip çıkmalı. Yönetim, hoca, futbolcu karalanıp da Trabzonspor bir yere gelemez. Gerektiği zaman eleştirileri yapıp tedbirlerimizi alacağız, ama bu kadar olumsuz tabloya rağmen, bu kadar üzerimize gelinmesine rağmen hedeflerimizde beklentimiz ölçüsünde başarılıyız."

Bunları da Beğenebilirsiniz