« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor, Werder Bremen önünde

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Trabzonspor, bugün Alman 1'inci lig takımlarından Werder Bremen'le bir dostluk maçı yapacak. Hannover yakınlarındaki Stadthagen'de oynanacak maç öncesi bir açıklama yapan Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, "Karşılaşma bizim için bir sınav olacak" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Jahn stadında saat saat 19.00'da  başlayacak  Stadthagen Belediye Başkanı Jürgen Hoffmann ve Statdhagen Kaymakamı Heinz-Gerhard Schöttelndreier birer mesaj yayınlayarak, Trabzonspor-Werder Bremen karşılaşmasını izlemek üzere kente gelecek olan Türk sporseverlere ev sahipliği yapmaktan büyük bir onur duyacaklarını belirttiler.

Tüm sporseverler karşılaşmayı izlemeye davet eden Trabzonspoar Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, takımda üç futbolcunun sakat olduğunu söyledi. Tekelioğlu, "Werder Bremen maçı bizim için çok önemli. Werder güçlü bir takım. Almanya kampının ne boyutta yararlı olduğunu bu maçta göreceğiz. Hami, Zafer ve Silva'nın sakatlığı geçerse maça çıkacaklar. Umarım maça kadar sakatlıkları geçer." diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler