« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor turdan emin

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Şimşek, UEFA Kupası 2. ön eleme ilk maçında Kıbrıs Rum Kesiminin Apoel FC takımı ile yarın Lefkoşa'da yapacakları karşılaşmadan Trabzon'a istedikleri sonuçla döneceklerine inandıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kayserispor karşısında şanssız bir yenilgi aldıklarını ve bu yenilginin izlerini Apoel FC karşısında alacakları iyi sonuçla silmek istediklerini belirten Şimşek, "Geçen sezon Anorthosis Famagusta karşısında turu geçemedik. İlk maçtan Trabzon'a istediğimiz sonucu alarak döneceğiz. Tüm ekip olarak bu maçın bilincindeyiz. Rakibimizi ciddiye alıyoruz. Gecen sezonki hatalara düşmeyeceğiz. Bu maçı da sadece bir futbol maçı olarak görüyoruz” dedi.

Şimşek, hava sıcaklığının yüksek olmasının bir dezavantaj olabileceğini, ancak bunun bir mazeret olamayacağını da dile getirerek, “Takımdaki oyuncuların çoğu geçen sezon bu statta ve bu şartlarda mücadele ettiler. Trabzon'da da son günlerde oyuncular yüksek hava sıcaklığında çalıştılar. Biz her ne pahasına olursa olsun, istediğimiz sonucu alacağız” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz