« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor tarikat mı

Başkan Şener, Ziraat Türkiye Kupası’yla Trabzon’a dönüşte yaşanan coşkuya dikkat çekerek, “Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, bana (Bu sizin Trabzonspor tarikat mı?) demişti. Hakikaten öyle bir olay” dedi.

Yunus Emre SEL / (DHA)
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener, Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmalarıyla birlikte üzerlerindeki sorumluluğun daha da arttığını belirtirken, “Trabzonspor efsanesi hiçbir zaman dinmedi ki yeniden başlasın” dedi. Takımın kupayla Trabzon’a dönüşünde yaşananlara dikkat çeken Şener, “Çok büyük ama plansız bir coşku oldu. Bir ara korktum. Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, bana (Bu sizin Trabzonspor tarikat mı?) demişti. Hakikaten öyle bir olay. Bu kadar insanı görünce mesuliyetimiz artıyor” dedi.
Köfte partisi
Şener, ligin son haftasında oynayacakları Fenerbahçe karşılaşması için de, “Trabzonspor, her maçına hep galibiyet için çıkmıştır. Herkesin yolu ayrı. Fenerbahçe şampiyon olursa olur, Bursaspor olursa o da olur” yorumunu yaptı.
Bu arada, Ziraat Türkiye Kupası’nı bugün saat 12.00’de Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri yanındaki yat limanında yapılacak Akçaabat Köftesi Partisi’yle kutlayacak olan Trabzonspor’da tüm taraftarlar, kutlamaya davet edildi. Yarın 11.30’da parti için Trabzon Belediyesi önünden ücretsiz otobüslerin kaldırılacağı partide amaç, en uzun horon halkasını oluşturmak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.