« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor siyasetin üstündedir

Başkan Şener, Bakan Özak’a haksız eleştiriler yapıldığını açıklarken, “Trabzonspor siyasetin çok üstündedir. Başbakana da mali bir konu için gitti” dedi.

Yunus Emre SEL/(DHA)
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Kulübü Başkanı Sadri Şener, düzenlediği basın toplantısında pek çok konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. İç transfer konusunda görüş belirten Şener, “Selçuk veya Egemen konusunda kamuoyuna yansıtmadığımız görüşmelerimiz oldu. Belirlediğimiz isimlerle yüzde 70 anlaştık. İstanbul takımlarından da oyuncu alabiliriz” diye konuştu. Sadri Şener, Devlet Bakanı Faruk Özak’la ilgili ise, “Başımız sıkıştığı her an yakına gidebildiğimiz biridir. Trabzonspor siyasetin çok üstündedir. Başbakana da mali bir konu için gitti. Bütün siyasi adaylar bu kulübün emrindedir” dedi. F.Bahçe-İstanbul BŞB maçının hakemi Fırat Aydınus’la alakalı soruya ise Sadri Şener, “Benim bildiğim kadarıyla Fırat Aydınus iyi bir hakem. İstanbul BŞB de iyi bir takım. Ne olacağı belli olmaz” yanıtını verdi.

Tahkime gönderme

 FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım’ın cezasının indirilmesiyle ilgili görüşlerini açıklayan Başkan şöyle konuştu: “Disiplin kurulu karar veriyor, tahkim cezayı yarıya indiriyor. Tahkim karar verdi; ceza 45 günden 21 güne indi. Verilen kararın hukukla yakından uzaktan bir ilgisi yok. Demek ki Tahkim Kurulu’nu hukukçulardan seçmenin bir manası yok.”


Bunları da Beğenebilirsiniz