« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor: Şampiyonluğa yakınız

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Şimşek, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ”Başkanımızın yeni sürprizlerine taraftarlar hazırlıklı olsun” dedi. Şimşek, “Şampiyonluk bize uzak değil. Kadromuza güveniyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şimşek, göreve geldikleri günden itibaren 15 civarında oyuncu transferi yaptıklarını belirterek, ”Trabzonspor'un kadrosunu güçlenderdik ve daha da güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu sezonda fazla aceleci olmadık ve sağduyulu davrandık. Eksik mevkileri giderdik. Daha alternatifli bir kadro yapmak amacındayız” diye konuştu.

Trabzonspor'un her zaman hedefinin şampiyonluk olduğunu kaydeden Şimşek, “Şampiyonluk bize uzak değil. En az diğer takımlar kadar şansımız var. Kadromuza güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

Rusya'nın FC Zenit St. Petersburg takımına verilen Fatih ile ilgili olarak da Şimşek, şunları söyledi: “Fatih, Trabzonspor'u yurt dışında iyi bir şekilde temsil etmek istiyordu. Giderken de Trabzonspor'a gerekli katkıyı sağlamıştır. Rekor bir ücretle transferi gerçekleşmiştir. İyi bir Trabzonsporlu gibi davranmıştır. Biz de yeni transferler yaptık. Fatih, Trabzonspor'u gol yükü olarak taşımıştı. Yeni sezonda artık takım oyunu oynayan bir Trabzonspor olacak.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler