Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor şampiyon olacak

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Vahid Halilhodjiç, “Trabzonspor'un şampiyonluktaki tek rakibi kendisidir” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TUFAD) ile Hırvatistan Antrenörler Derneği'nce Antalya'da düzenlenen toplantıya katılan Dinamo Zagreb'in teknik direktörü Vahid Halilhodjiç, açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'u sürekli takip ettiğini ve takımın yöneticileri ile iletişim halinde olduğunu anlatan Halilhodjiç, Trabzon'da çok sayıda arkadaşı olduğunu ve onlardan da takım hakkında sürekli haber aldığını belirtti.

Trabzonspor'un Fenerbahçe ile oynadığı son maçı izlediğini anlatan Halilhodjiç, şunları söyledi: “Trabzonspor'un harika bir ekibi var. Trabzonspor çok büyük ihtimalle bu yıl şampiyon olacak. Şampiyonluğun güçlü adayı Trabzonspor'dur. Trabzonspor'u şampiyonluktaki tek rakibi kendisidir. Şampiyonluk için kendisini çok zorlamasına da ihtiyacı yok. Harika bir ekipleri var. Aynen devam etsinler.”

Trabzonspor'un yeni oyuncu desteğine ihtiyacı olup olmadığı sorusuna Halilhodjiç, “Eğer paraları çoksa her zaman takıma takviye gerekir. Ancak harika bir ekip var, bozmasınlar. Çalışmaya devam etsinler” yanıtını verdi.
Halilhodjiç, bir kez daha Türkiye'ye gelerek bir takım çalıştırmak istediğini de sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz