« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor Özyazıcı ile yollarını ayırdı

Trabzonspor, eski teknik direktör Şenol Güneş'in danışmanı olarak görev yapan Ahmet Suat Özyazıcı ile yollarını ayrıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bordo-mavili kulübün internet sitesindeki açıklamada, "Kulübümüze teknik adam olarak uzun yıllar hizmet eden ve Trabzonspor gerçeğinin ülke futboluna damga vurmasında başrolü oynayan Sayın Ahmet Suat Özyazıcı ile kulübümüzün yollarının mevcut görev tanımları içinde ayrılmasına karar verilmiştir" ifadesi kulanıldı.

Eski teknik direktör Şenol Güneş'in danışmanı Özyazıcı'nın, kendisine yakışan bir törenle uğurlanıp, kulübün tarihindeki nadide konumunun ilelebet korunacağı bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak camiamız adına Sayın Özyazıcı'ya kulübümüze geçmişte ve bugün verdiği üstün hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz."
Bordo-mavili kulüpte dün de futbol koordinatörü Özkan Sümer'in görevine son verilmişti. Trabzonspor, tarihindeki 6 şampiyonluğun 4'ünü Ahmet Suat Özyazıcı, 2'sini ise Özkan Sümer döneminde elde etmişti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.