Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Trabzonspor olarak kısa sürede toparlandık'

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, göreve gelmelerinin ardından kısa bir süre içinde toparlandıklarını ve iyi sonuçlar aldıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kafkas, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, ara transferde gelecek yılın iskelet kadrosunu oluşturduklarını ve bu kadronun umut verdiğini belirterek, ”Şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturacağız. Takımda bir ekip ruhu oluştu. Birlik ve beraberliği sağladık. Kısa sürede toparlandık ve iyi sonuçlar aldık. Bazı futbolcular, takımda çok büyük sorunlar olduğunu ve çözülemeyeceklerini düşünüyorlardı. Devre arasında Trabzonspor'dan gidenler pişman, gitmeyenlerin ise şimdi mutlu olduğunu görüyoruz” diye konuştu.
Aldıkları tüm radikal kararların yerinde olduğunu iyi sonuçların gösterdiğini ifade eden Kafkas, şöyle konuştu:
“Artık sahada canını dişine takarak savaşan bir ekip görmemiz, bizleri ve camiamızı mutlu etmiştir. Yükselişi sağlayan 4 etken, otorite, disiplin, inanç ve çalışma. 5'inci sihirli kelime ise istikrar. Bu 4 etkenin yanına istikrarı da eklersek efsanenin geri geldiğini bütün camiamıza açıklayacağımız gün de gelmiş olacak.”

KUPA MAÇI

Kafkas, 2 gün sonra İzmir'de Altay ile Fortis Türkiye Kupası'nda önemli bir karşılaşma yapacaklarını belirterek, “Altay'ı en az 3 farkla mağlup etmemiz gerekiyor. Oyuncularımıza güveniyoruz. İstediğimiz sonuçla sahadan ayrılacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz