« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor Kulübü Sözcüsü: İyi yoldayız

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, her şeye rağmen iyi bir ekip olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME


Kafkas, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, yönetim kurulu olarak geride bıraktıkları 2 aylık süreçte olumlu ve olumsuz birçok olay yaşadıklarını belirterek,”Özellikle geçen hafta yaşanan olayların ardından başkanımız Nuri Albayrak'ın Trabzon'a gelmesiyle valimiz, belediye başkanımız, eski başkanlarımız, yöneticilerimiz, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcilerimizin desteklerini yanımızda hissettik. Bu kesimler, tesislerimize gelerek camiamıza sahip çıkmış ve tüm Türkiye'ye gerekli mesajı vermişlerdir” dedi.

Bu gelişmelerin ardından yaptıkları Ankaragücü maçında, futbolcu ve teknik heyetin gösterdiği olağanüstü birliktelik sonucu takımın, yenik duruma düştüğü karşılaşmayı kazanmasını bilerek gelecek için herkesi umutlandırdığını ifade eden Kafkas, “Yönetim kurulu olarak tüm teknik ekibimizi ve futbolcularımızı gösterdikleri bu başarıdan dolayı kutluyoruz. Ayrıca Ankaragücü maçı öncesi havaalanında başlayan desteklerini müsabaka sonuna kadar inanılmaz ölçüde sürdüren taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu hafta sahalarında Malatyaspor ile karşılaşacaklarını belirten Kafkas, şöyle devam etti:  “Takımda Gökdeniz cezalı, Jefferson ve Lee sakat. Fakat Lee yarından itibaren takımla antrenmanlara başlayacak. Bunların yanı sıra Fatih Tekke'nin hafif sakatlığı ve Yattara'nın da aşırı yorgunluk ve ısı farkına bağlı gribal enfeksiyon durumu söz konusu, ancak sağlık kurulumuzdan aldığımız bilgiye göre bu iki oyuncumuzun oynamalarını engelleyecek bir durum söz konusu değil. Her şeye rağmen iyi bir ekip olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Taraftarlarımız, Malatyaspor maçında 20 bin kişiyle Hüseyin Avni Aker Stadı'nı doldursunlar ve bu zor günlerde takımımıza sahip çıkarak camia olarak nasıl bir dayanışma içinde olduğumuzu Türkiye'ye göstersinler.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler