GeriFutbol Trabzonspor iyi oynadı ve kupayı hak etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  142
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trabzonspor iyi oynadı ve kupayı hak etti

Trabzonspor iyi oynadı ve kupayı hak etti
refid:14632866 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, maç sonrasında yaptığı açıklamalarda Trabzonspor'un daha iyi oynadığını ve kazanmayı hak ettiğini söyledi.

Daum maç sonrasında şunları söyledi: "Trabzonspor'u tebrik ediyoruz. Çok iyi oynadılar ve kazanmayı hak ettiler. Şanlıurfa halkına teşekkür ediyoruz. Misafirperverlikleri süperdi. Gerçekten çok teşekkürler.

Aslında ilk yarıda maçta değildik. İlk yarı 2-0 alehimeze bitebilirdi. 2. yarı için birkaç değişiklik yaptık ve maça iyi başladık. 1-1 duran toptan oldu. Bu kötü oldu. Ondan sonra maç açık geçti. Bizimde çok net pozisyonlarımız vardı. Maç 2-1 olduktan sonra istediğimiz gibi oynayamadık ve istediğimiz sonucu alamadık.
Herkes şu anda çok üzüntülü. Bizim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Bu maçtan sonra dinlenmemiz gerekir. Böyle maçlardan sonra takım daha güçlü oluyor. Takım hafta sonu için daha hazır olacak. Son haftalarda Emre çok yorucu maçlar oynadı. Kendisi de çok koşan biri. Emre bize başka zamanda lazım olacak. Bu nedenle oyundan aldım. Pazar günü bize lazım olacak."

ŞENOL GÜNEŞ: BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR KUPA DEĞİL

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye Kupası zaferinden sonra açıklamalarda bulundu.

Yedikleri golde hatalı olduklarını söyleyen Güneş, "Türk futbolunun her zaman Trabzonspor'a ihtiyacı vardır" dedi.

İşte Şenol Güneş'in maç sonrasında yaptığı açıklamaları: "Yediğimiz gole rağmen 3-1 olması iyi oldu. Fenerbahçe'ye geçmiş olsun diliyorum. Oyucularımı tebrik ediyorum. Maç öncesinde iki takım taraftarları maça omuz omuza geldi. Demek ki böyle de oluyormuş. Bize geriye yönelik laflar söylendi ama biz maça geçmişi unutarak çıktık.

Bu kupaya ihtiyacımız vardı. Oyuncularımız tüm alın terlerinin hepsini sahaya döktüler. Bu kupa ligin olumsuzluğunu ortadan kaldırmaz ama bu olumsuzluğun nedeni kupaya karşı olan açlığımızdır. Biz yüzde yüzümüzü verince başarılı olan bir takımız. Bu bizim 8. kupamız. Benim Trabzonspor'da 2. kupam. Bizim için büyütülecek bir kupa değil ama bu kupanın alınması önemliydi. Türk futbolunun iyiliği için Trabzonspor'a ihtiyacı var. Trabzonspor taraftarı her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz her zaman iyi şeyler yapmak zorundayız. Bizi her zaman desteklesinler. Sadece iyi günde değil kötü günde de yanımızda olsunlar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle