« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor Galatasaray'a ihtar çekti!

Trabzonspor Kulübü, Olcan Adın'ın bonservis bedelinden kaynaklanan borcunu ödemeyen Galatasaray'a ihtar çekti. Sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak bunun üzerine bordo mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu telefonla arayarak, "Paramız yok, futbolcu verelim" teklifinde bulundu.

Kadir ÇETİNÇALI / DHA
SON GÜNCELLEME

Devre arası transfer döneminde Galatasaray ile Trabzonspor arasında hareketli saatler yaşanacak...

Bordo mavili kulüp, Olcan Adın'ın bonservis ücretini, günü geçmesine rağmen ödemeyen Galatasaray'a bir uyarı yazısı gönderdi.

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Duygun Yarsuvat ve ekibinin, Trabzonspor'un 'para' isteğine karşılık sürpriz bir teklifte bulunduğu öğrenildi.

Trabzonspor Galatasaraya ihtar çekti

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu arayarak, "Durumumuzu biliyorsunuz. Borcumuzu kısa zamanda ödeme şansımız yok. İsterseniz size futbolcu verelim, böyle ödeşelim" teklifinde bulundu.

Abdurrahim Albayrak'ın Trabzonspor'a Veysel Sarı ve Yekta Kurtuluş'u önerdiği iddia edilirken, bordo mavili takımın teknik patronu Ersun Yanal'ın da iki futbolcu için olumlu görüş bildirdiği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz