Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor Fenerbahçe'nin teklifini katladı

Erkan Zengin için Fenerbahçe ile rekabete giren Trabzonspor, Ozan Tufan için de yine sarı lacivertlilerle karşı karşıya geldi. Karadeniz Fırtınası, Bursa’nın genç yıldızı için 8 milyon Euro ve iki futbolcu önerdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fırtına, Tufan kopartacak!

TRABZONSPOR, devre arası transfer döneminin yıldızı Ozan Tufan’ı renklerine bağlamak için 8 milyon Euro ve üstüne iki de oyuncuyu gözden çıkardı. Eskişehirsporlu Erkan Zengin’de olduğu gibi Bursasporlu Ozan Tufan için de Fenerbahçe ile rekabet içinde olan Kadaniz Fırtınası, 19 yaşındaki milli yetenek için tüm olanaklarını seferber etti. Fenerbahçe’nin 6 milyon Euro önerdiği Ozan Tufan için Trabzonspor ise 8 milyon Euroya ve Zeki Yavru ile Mustafa Yumlu’yu teklif etti.

‘HESAPSIZ BİR TRANSFER’
Mali sıkıntı nedeniyle UEFA tarafından Avrupa kupalarından 1 yıl men edilen Bursaspor’un mali açıdan rahatlması için Ozan Tufan’ın satışına karşı çıkmayan teknik direktör Şenol Güneş de Zeki ve Mustafa’yı takımında görmek istiyor. Ancak bordo mavili camianın bir kısmı Ozan Tufan için yapılan teklif “Hesapsız bir transfer” olarak yorumladı. Tepki verenler borcun 300 milyon liraya yaklaştığının da altını çizyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz