« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor Erkan Zengin'i borsaya bildirdi

Trabzonspor, Fenerbahçe'nin de talip olduğu Erkan Zengin için görüşmelere başladığını borsaya bildirdi. Yıldız futbolcu ise, "Nereye bildirirlerse bildirsinler, Fenerbahçe'den başka bir takımda oynamam" ifadelerini kullandı.
hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor, Türk asıllı İsveçli futbolcu Erkan Zengin ve kulübü Eskişehirspor ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.

Bordo mavililer KAP'a yaptığı açıklamada, Eskişehirspor ile Erkan'ın bonservisi için 2 milyon 250 bin euro'ya anlaştıklarını bildirdiler.


ERKAN GERİ ADIM ATMIYOR
Daha önce yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe ile anlaştığını ve Fenerbahçe'ye gitmek istediğini belirten Erkan ise yaşanan gelişmelerden sonra da geri adım atmadı. Erkan Zengin, "Nereye bildirirlerse bildirsinler, Türkiye'de Fenerbahçe dışında hiçbir takımda forma giymem. Buna Trabzonspor da dahil" dedi.

Öte yandan Erkan Zengin'in menajeri Hakan Şirin ise, "Erkan Zengin ile daha önce Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ile konuştuk. Kendileri izin verdiler. Karşılıklı ekonomik durumu konuştuk ve anlaştık. Hala ne yapmak istiyorlar anlamış değilim. Şu kesin, Erkan Zengin kesinlikle Trabzonspor'a gtimiyor" yorumunu yaptı.