Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor’da Yattara bilmecesi

Trabzonspor’da Yattara belirsizliği... Katar’ın Al Sadd Kulübü’ne satışı için ön protokol imzalanan Gineli futbolcunun transferinin bu hafta içinde kesinlik kazanacağı bildirildi.

Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Yattara konusunda Trabzonsporlu yöneticilerin çelişkili açıklamalar yapması, Katar kulübünün de gerekli ödemeleri henüz yapmaması kafalarda soru işaretleri bıraktı. Yattara’nın Katar’a transferinin gerçekleşmeyeceği ve takımda kalacağı söylentileri de ortaya atıldı.

Genel sekreter Hasan Yener, artık Yattara konusunda konuşmak istemediklerini söylerken, "Bayram tatili nedeniyle görüşmeler askıya alınmıştı. Şimdi prosedür yeniden işlemeye başlayacak. Bu transferde bir süre sınırlaması yok. Her iki kulüp, bu transfer için uygun şartları hazır hale getirdiğinde bu iş resmileşir" dedi. Bu arada Yattara’nın da transferi netleşene kadar konuşmama kararı aldığı, ancak gideceği gün bir basın toplantısı düzenleyebileceği öğrenildi. Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Yattara’nın transferinin gerçekleşmesi için bonservis bedelinin kulüp hesabına yatması gerekiyor. Yarın (bugün) akşama kadar süreleri var" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz