Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor da puan kaybedebilir

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, şampiyonluk yarışındaki rakipleri Trabzonspor’un ligin kalan son 3 haftasında puan kaybetmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Dünkü idman sonrası basın mensuplarına açıklamalar yapan Kocaman, takımının puan yitireceğine dair yorumlar yapıldığını ifade ederek, “Hiçbir maç oynamadan kazanılmaz.

Puan kayıpları her takım için, özellikle rakibimiz için de geçerli. Karabükspor maçı zor bir maç ama rakibimizin de Bucaspor deplasmanı ve diğer maçları da zor maçlar. Trabzonspor’un da bu süreçte puan kaybetmesi muhtemel görünüyor” diye konuştu.

Şampiyonluk özlemi
Kocaman, takımının yüksek isteklilik ve kazanma arzusunun Karabükspor deplasmanında en büyük avantajları olduğunu ifade etti. İkinci yarıda 14 maçın 13’ünü kazandıklarını belirten Kocaman, zor görünen birçok maçı takım olmayı başararak galip bitirdiklerini belirterek şöyle devam etti: “Oyuncularımızın kazanma arzusunun üst düzeyde olması çok önemli.
Futbolcularımızın da sık sık dile getirdiği gibi camiamızın çok büyük bir şampiyonluk özlemi var. Elinde ne olduğunu ve karşılaşacağı zorlukların ne olduğunu bilen bir oyuncu grubumuz var.”

Bunları da Beğenebilirsiniz