Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor Başkan Yardımcısı: UEFA'ya katılacağız

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, İntertoto Kupası 3. Turu'ndaki rakipleri FC Otelul Galati'yi de eleyip UEFA Kupası'na katılacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İbrahim Baturoğlu, FK Vllaznia maçında zorlanmadan turu geçtiklerini belirterek, “FC Otelul Galati'yi de eleyip UEFA Kupası'na katılacağız” dedi.

Çok zorlu bir takım olmasa da bir Romanya takımı ile oynayacaklarını dile getiren Baturoğlu, “Yine de işimizin kolay olacağını düşünüyorum. Deplasmandaki ilk maçtan iyi bir sonuçla Trabzon'a dönüp burada da turu geçeceğiz” diye konuştu.

Baturoğlu, yönetim kurulu tarafından 250 bin avro ceza verdikleri Musampa'nın takıma giremediği için moralsiz olduğunu belirterek, “Bu psikolojiyle yapmaması gereken davranışlar yaptı. Çalışma programlarına katılmadı. Biz de noter tespitleriyle birlikte bu futbolcuya ceza verdik” diyerek sözlerine tamamladı.

Bu arada Trabzonspor'da yıllık 1 milyon avroya oynayan Musampa, bu sezon öncesi 40 bin YTL ve 250 bin avro olmak üzere iki ayrı ceza yemiş oldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz