GeriFutbol Trabzonspor Avrupa Kulüpler Birliği'nde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trabzonspor Avrupa Kulüpler Birliği'nde

Trabzonspor Avrupa Kulüpler Birliği'nde
refid:15127002 ilişkili resim dosyası

Trabzonspor Kulübü'nün, Avrupa'da 53 ulusal federasyonun, futbol kulüplerinin direkt temsilcisi durumundaki Avrupa Kulüpler Birliği'ne (ECA) kabul edildiği bildirildi.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı Karl Heinz Rummenigge ve Genel Sekreter Michele Centenaro imzasıyla kulübe bir yazı gönderildiği belirtildi.

Bordo-mavili kulübün üyeliğinin başlatılacağı belirtilen yazıda, şu ifadelere yer verildiği kaydedildi:

“Avrupa Kulüpler Birliği'ne (ECA) üyeliğinizin, yönetim kurulunun son olarak 22 Mayıs 2010'da İspanya'nın Madrid kentinde yapmış olduğu toplantıda kabul edildiğini sizlere bildirmekten mutluluk duyarız.
Üyeliğiniz 1 Temmuz 2010 tarihinde başlar ve daha sonra tekrar uzatılma imkanıyla 2 sportif sezon sonunda sona erer.

Üyeliğiniz için ulusal şampiyonanın en üst ligine iştirak ediyor olmanız ve Avrupa Kulüpler arası müsabakalara katılmak için UEFA Kulüp Lisansını almanızın şart olduğunu sizlere bir kez daha hatırlatmak isteriz.
ECA Genel Kurul Toplantısı 6-7 Eylül 2010 tarihlerinde İsviçre'nin Cenevre şehrinde olacaktır. Bu genel kurul sizin ECA'yı daha iyi tanımanızda ve diğer üye kulüplerle tanışmanızda en iyi fırsat olacaktır. Resmi davet size zamanında yollanacak olup, sizi bu faaliyette görmek istediğimizi belirtiriz.

Trabzonspor Kulübü'ne diğer üye kulüpler arasında gelmesinden dolayı hoşgeldiniz der ve sizinle yakında tanışacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğumuzu belirtiriz.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle