« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor ağır yaralı

Marcelinho, Musa ve Ersen Martin’i statü gereği oynatamayacak olan bordo mavililerde, kaleci Jefferson’un da sakatlanması Apoel maçı öncesi sıkıntı yarattı.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME
SEZONA Kayserispor yenilgisiyle moralsiz başlayan Trabzonspor’da perşembe günkü Apoel maçı öncesi şok üstüne şok yaşanıyor.

Adları UEFA’ya bildirilmeyen Marcelinho, Musa ve Ersen Martin’in eksikliği yetmezmiş gibi Erdinç’in ardından kaleci Jefferson’un da sakatlanması Kıbrıs Rum Kesimi takımı ile oynanacak maç öncesi bordo mavilileri sıkıntıya soktu.

Apoel maçının hazırlıklarına bir günlük iznin ardından yeniden başlayan Karadeniz ekibinde, dünkü çalışmaya bağırsak enfeksiyonu geçiren Gökdeniz ile Murat Ocak katılmazken, sağ el bileğinden sakatlanan kaleci Jefferson ile Umut Bulut antrenmanı yarıda bıraktı.

Sakatlığının ciddi olduğu belirtilen kaleci Jefferson’un, Apoel maçında forma giyme olasılığının düşük olduğu belirtildi. Lazaroni’nin kritik mücadelede Yattara, Celaleddin v e Fatih’e ilk 11’de yer vermesi bekleniyor. Öte yandan forvet hattında da Cem Demir’in yerine Umut veya Ömer Rıza ikilisinden biri görev yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler