Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzonspor’a Mısırlı

Bordo mavililer, 25 yaşındaki Hosny Abd Rabo ile prensipte anlaşmaya vardı. Mısırlı futbolcunun önümüzdeki günlerde Trabzon’a geleceği belirtildi.

Yunus EMRESEL/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Yönetimi, devre arası transfer çalışmaları için erken start verdi. Bordo mavili yöneticilerin Mısır Milli Takımı’nın oyun kurucusu Hosny Abd Rabo’yla büyük ölçüde anlaşma sağladığı öğrenildi. Bordo mavililerin, Mısır Milli Takımı’nda oyun kuruculuk görevini üstlenen 25 yaşındaki Hosny Abd Rabo’yu önümüzdeki günlerde Trabzon’a getireceği belirtildi. Hosny’nin alınması için geçtiğimiz sezon girişimlerde bulunan bordo mavili yöneticiler, Mısır kulübü Al Ismaily’nin yüksek bonservis bedeli talep etmesi üzerine bu transferi gerçekleştirememişti.

Kadro dışı kalmıştı

Trabzonspor Yönetimi’nin uzun uğraşlarına rağmen transfer edemediği Hosny Abd Rabo’ya daha sonra birçok Avrupa kulübü de teklif getirmiş ancak Mısır kulübü Al Ismaily, bu futbolcuyu yüksek bir bonservis bedeli karşılığında Dubai takımlarından Al Ahli’ye satmıştı. Bu sezon Al Ahli Kulübü’nde başarılı bir performans geçiren Hosny Abd Rabo, geçtiğimiz günlerde hocasıyla tartıştığı gerekçesi ile kadro dışı bırakıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler