Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'dan karavana

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ahmet Suat Özyazıcı'nın görev başındayken yönetimden istediği 14 futbolcudan hiçbirini alamayan Trabzonspor'da, Giray Bulak'ın da listesinde yer alan oyuncularla anlaşmaya varılamadı...

TRABZONSPOR bu sezon transferde karavana attı. Ahmet Suat Özyazıcı'nın istediği G.Antepsporlu Desire, Samsunsporlu Celil, Serkan, G.Birliği'nden Ümit Özat, Tolga, Ümit Karan, Bursaspor'dan Murat, Erzurumspor'dan Muzaffer, Altay'dan Bayram, Murat Alaçayır, İstanbulspor'dan Halilagiç ve Beşiktaş'tan Ali Eren'i transfer edemeyen bordo mavili yönetim, tecrübeli hocayı başarısız bularak görevine son verdi.

HİÇBİRİ ALINAMADI

Daha sonra göreve gelen Giray Bulak'da, 'Mutlaka takviye yapmamız gerekiyor' diyerek yönetime rapor sundu. G.Birliği'nden Tolga, Ümit Karan, Göztepe'den Şevket ve Remzi, Altay'dan Mapeza, Real Madrid'ten Geremi, Fransa'dan Oruma, Antalya'dan Mustafa ve Zafer, Samsun'dan Ercan ve Ali, G.Antep'ten Ramazan, Bursa'dan Ender ve Kocaeli'nden da Nuri'yle temas kuruldu. Günlerce süren çabalara rağmen Bulak, listesindeki bir tek oyuncuyu bile kadrosuna dahil edemedi.

VE AZİZİ FİYASKOSU

Bordo mavililerin listesinde yer alan futbolcuların transferlerinin gerçekleşmemesinden sonra Giray Bulak'ın raporu doğrultusunda İranlı Azizi'yle masaya oturulduktan sonra anlaşma yapıldığı açıklandı. Azizi'nin transferi de fiyaskoyla sonuçlandı. İranlı futbolcu, 'Ben denenecek futbolcu değilim. Dört aylığını imza atmam'' diyerek Almanya'nın yolunu tuttu.


Bunları da Beğenebilirsiniz