« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'dan kadın taraftarlara çağrı

Trabzonspor Kadın Taraftarlar Derneği Başkanı Zümrüt Turgay, bordo-mavili kadın taraftarları, Trabzonspor-Ankaragücü maçına davet etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Turgay, beraberindeki dernek üyeleri ile Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlendiği basın toplantısında, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), kadınlar ile 16 yaş altı çocukların Spor Toto Süper Lig'deki maçları ücretsiz izlemesi için karar aldığını anımsatarak, maçları izleyecek kadınların bilet ücretlerinin TFF tarafından karşılanacağını aktardı.

Zümrüt Turgay, Trabzonsporlu kadın taraftarların, takımlarına destek olmaları amacıyla, 14 Ekim Cuma günü saat 20.00'de, Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanacak Trabzonspor-Ankaragücü maçına gelmelerini istedi.

Turgay, kadın taraftarların, Trabzonspor Kulübü'nün tahsis ettiği tribüne girebilmesi için biletlerini nüfus cüzdanı fotokopisi ile güvenlik bariyeri öncesindeki biletix gişelerinden temin edebileceklerini söyledi.

Trabzonspor'un büyümesinin kentin tanıtımına, dolayısıyla turizmine de büyük katkı sağlayacağını belirten Turgay, kadın taraftarlar olarak, Danıştay'ın Akyazı Projesi'ne yapılan itirazı reddederek, projenin devamı yönünde karar almasını da memnuniyetle karşıladıklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz