« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'dan büyük çalım

Bordo mavililer, Egemen’in ardından, Burak ve Selçuk’u transfer edip Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçe’nin beklentilerini boşa çıkardı.

Yunus Emre SEL / (DHA)
SON GÜNCELLEME
BÜYÜK bir operasyonla kadrosunu yenileyen Trabzonspor, Bursaspor’un kaptanı Egemen Korkmaz’ın ardından Vestel Manisasporlu Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’ı da transfer ederek üç büyüklere çalım attı. Bordo mavililer, Beşiktaş’ın ilgilendiği Egemen’den sonra G.Saray ve F.Bahçe’nin listesinde yer alan Burak ile Selçuk’u da kadrosuna katarak büyük sükse yaptı. Bu oyuncularla yarın sözleşme imzalanacağı açıklandı.

Üç futbolcuyla da 3’er yıllık sözleşme imzalayacak olan Trabzonspor Yönetimi’nin Selçuk ve Burak’ın transferinde Manisaspor’la yapılan sözleşmenin detaylarını da belli oldu. Manisa, bordo mavili takımdan 3,5 milyon Euro yanı sıra 4 de futbolcu aldı. Yapılan anlaşma doğrultusunda santrfor Emrah Kol, solbek Murat Ocak, sağbek Ufukhan Bayraktar ve genç golcü Cem Demir, Manisasporlu oldu. Öte yandan Tahkim Kurulu, PFDK tarafından 1 maç seyircisiz oynama cezası alan ve buna itiraz eden Trabzonspor’un başvurusunu reddetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz