GeriFutbol Trabzon'da yıldız bekleniyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trabzon'da yıldız bekleniyor

Trabzon'da yıldız bekleniyor
refid:15182126 ilişkili resim dosyası

Trabzonsporlu taraftarlar, Başkan Sadri Şener'in, "Tartışılmayacak bir isim alacağım" diyerek duyurduğu forvet transferinin bir an önce gerçekleşmesini bekliyor.

Transfer çalışmalarında istediği isimleri henüz kadrosuna katamayan Trabzonspor'da taraftarların yıldız futbolcu beklentisi devam ediyor. Başkan Sadri Şener'in, "Tartışılmayacak bir isim alacağım" demesinin ardından beklentileri daha da artan taraftarlar, transferin bir an önce gerçekleşmesini istiyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in de transferlerin kampa yetişmesi konusunda yönetimle temaslarını hızlandırdığı belirtildi.

Bu arada Trabzonspor'un transfer gündeminde yer alan Geovanni'nin çocuklarının okulunu bahane ederek Trabzon'a gelmeyi kabul etmediği belirtildi.

BEŞİKTAŞ'TAN ŞOK CEVAP

Trabzonspor'un kadroyu güçlendirmek için Beşiktaş'tan transfer etmek istediği Erhan Güven'in transferinde olumsuz gelişmeler yaşanıyor. Beşiktaşlı yöneticilerin, "Biz zirve yarışı vereceğimiz rakibimize oyuncu vermeyiz" diyerek Erhan Güven'in transferine onay vermemesi bordo - mavilileri sıkıntıya soktu. Futbolcunun gelmeye çok istekli oluşunu kullanmak isteyen Trabzonspor, Beşiktaş'a da bu yönde bir baskı yapmayı planlıyor.

YALNIZ ADAM COLMAN

Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Gustavo Colman, antrenmanlarda hep tek başına çalışmayı tercih ediyor. Diğer futbolcuların aksine oldukça durgun gözüken Colman'ın, kendisine gelen transfer tekliflerinden dolayı kafasının karışık olduğu öğrenildi. Bordo - mavili yönetimin yüksek bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle talip olan Fransa'nın Toulouse ve Portekiz'in Porto takımı yöneticilerinin Colman'la menajeri aracılığıyla görüşmeleri sürdürdüğü iddia edildi.

YATTARA KAPTANLIK MODUNA GİRDİ

Şenol Güneş tarafından kaptanlığa getirilen Yattara, futbolcular üzerinde üstünlüğünü kurmaya başladı. Antrenmanlar sırasında oyuncu arkadaşların ateşleyici konuşmalar yapan ve Şenol Güneş'le de sürekli diyalog halinde olan Gineli futbolcu, yeni sezonda kaptanlık pazubandını takmak için sabırsızlanıyor. Yattara, kaptanlığının kendisine verilmesinin müthiş bir duygu olduğunu belirterek, "Buradaki 8. yılım. Bu bandı takmayı hak ettiğimi düşünüyorum. Kaptanlık benim performansımın çok daha artmasına neden olacak" ifadelerini kullandı.

ZAFER YELEN'E NOTER TESPİTİ

Teknik direktör Güneş'in isteği ile geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru kadro dışı bırakılan Zafer Yelen, hem sağlık kontrolüne, hem de Trabzon'da kendisi için belirlenen idman programına katılmayınca hakkında noter tespiti yaptırıldı. Bu futbolcuya çok ciddi bir ceza verilmesi bekleniyor. Bu arada Trabzon'daki sağlık kontrolüne katılan Tjikuzu ise kendisine verilen program doğrultusunda Trabzon'da çalışmalarını sürdürüyor.

TARAFTARLAR GELMEYE BAŞLADI

Trabzonsporlu taraftarlar da 1650 rakımlı Davraz dağı eteklerinde yapılan kampa yavaş yavaş gelmeye başladı. Yönetimin yeni transfer yapmaması nedeniyle geçmiş sezonlara oranla daha az taraftarın kampa ilgi gösterdiği gözlenirken, taraftar sayısının her geçen gün biraz daha artması bekleniyor.

EFSANELER TESİSLERDE YAŞATILIYOR

Geçmişte Trabzonspor'da önemli hizmetlerde bulunmuş, şampiyonluklarda ve elde edilen diğer başarılarda önemli rol oynamış efsane olarak adlandırılan oyuncuların isimleri tesislerde yaşatılıyor. Buna göre önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan tesislerin bünyesinde bulunan restaurantlarda kullanılan sandalyelere aktif futbolculuk yaşamlarını tamamlamış efsane oyuncuların isimleri verildi. Bu uygulamayla hem değerler hatırlanırken, hem de yeni oyunculara önemli bir mesaj verilmiş oldu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle