Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'da yabancı krizi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili takımda Campbell'in durumu kesinleşmedi, Vugrinec dönmek istemiyor, Kalitvintsev müzmin sakat, Nikolovski'nin transferinde de pürüz çıktı...

TRABZONSPOR'da yabancı krizi yaşanıyor. Campbell'in Everton'a satış işlemlerinin henüz kesinleşmemesi, Vugrinec'in Trabzonspor'a dönmeyeceğini bildirmesi, Kalitvintsev'in müzmin sakatlığı nedeniyle takımdan uzun süre uzak kalacağının anlaşılmasından sonra Nikolovski'nin de transferinde yeniden belirsizlik yaşanması teknik kadroyu sıkıntıyü soktu.

ÖZYAZICI ŞİKAYETÇİ

Nikolovski'nin takasında kullanılmak istenen Muhammed ve Gökhan'ın Sakaryaspor'dan fazla para istemesi bu transferi de zora soktu.

Teknik direktör Ahmet Suat Özyazıcı şu anda dört yabancıdan mahrum çalıştıklarını ifade ederek, ‘‘Campbell ve Vugrinec'in gelmemeleri halinde yerlerine iki yabancı istemiştim. Nikolovski'de de sorunların çözülmesi gerekiyor. Yabancılar sorunu takımı olumsuz etkiliyor’’ dedi.

Özyazıcı, Muhammed ve Gökhan'ı kampa almayacağını, gerekirse altyapıdan iki yeni futbolcu talep edeceğini söyledi. Bu arada Vugrinec'in 10 milyon dolarlık bonservis bedelinin 10 milyon marka indirildiği öğrenildi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler